منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین افت را داشتند؟

به گزارش خبرنگار کافه بورس، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 18 هزار و 25واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 5میلیارد و 971میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 4هزار و 579میلیارد تومان در 820هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه خراسان، بورس اوراق بهادار تهران و کاشی و سرامیک حافظ امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های پارس سویچ، سیمان هگمتان و باما نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3524میلیون ورقه به‌ارزش 3382میلیارد تومان در 640هزار نوبت، آیفکس 209واحد افت کرد و در ارتفاع 6534واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنایع غذایی مینو شرق، آ.س.پ و شیر پاستوریزه پگاه فارس بیشترین افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، افرانت و پالایش نفت شیراز هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.