منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شاخص بورس در یک قدمی فتح قله ۱.۵ میلیون واحد قرار گرفت

 شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد بیش از ۲۵هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۴۹۱هزار واحد قرار گرفت. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری کافه بورس، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 16میلیارد و 179میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 20هزار و 778میلیارد تومان در بیش از 2 میلیون و 16هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 25هزار و 677واحدی در ارتفاع یک میلیون و 491هزار و 955واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و بانک پارسیان شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی پارس، فولاد خوزستان و پتروشیمی جم با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 751میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 684میلیارد تومان در 759هزار و 128نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 32واحد رشد کرد و در ارتفاع 16هزار و 63واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی مارون و توسعه مولد نیروگاهی جهرم شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب و ذوب آهن اصفهان بیشترین اثر منفی را بر شاخص فرابورس به نام خود ثبت کردند.