منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

ششمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه کشف قیمت شد

تعداد ۶۰۰ میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری پویا امروز(چهارشنبه) با نماد معاملاتی "وپویا" در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت ۴۱۰۰ ریال کشف قیمت شد. به گزارش خبرنگار کافه بورس، تعداد 600میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری پویا معادل 15 درصد سهام این شرکت، امروز(چهارشنبه) به‌عنوان ششمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی "وپویا" در فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت 4100 ریال کشف قیمت شد.

این میزان سهام در محدوده قیمتی 3900 تا 4100ریال برای هر سهم و با سهمیه 300سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده بود مدیر این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا و متعهدین خرید نیز شرکت‌ سرمایه‌گذاری سپهر تدبیرگران به میزان 30 درصد و شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا به میزان 20 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

علاوه بر این تعداد 40میلیون سهم شرکت سرمایه‌گذاری پویا نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

گفتنی است بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.