منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شاخص بورس به اصلاح ۴ هزار واحدی تَن داد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۴ هزار واحد افت کرد. به گزارش خبرنگار کافه بورس، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 13میلیارد و 865میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 15هزار و 825میلیارد تومان در یک میلیون و 779هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 4481واحدی در ارتفاع یک میلیون و 185 هزار و 376واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی گل گهر و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت اصفهان و ایران خودرو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 180میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 468میلیارد تومان در 741هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 99واحد رشد کرد و در ارتفاع 12هزار و 281واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های سنگ آهن گهر زمین، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و پتروشیمی مارون شد و در مقابل شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی تندگویان و تولید نیروی برق دماوند با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.