منو کناری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

یک صندوق قابل معامله به جمع صندوق‌های بورسی اضافه شد

صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله در سهام ارزش آفرین بیدار با نماد «ارزش» در فهرست نرخ‌های صندوق‌ سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران درج شد. به گزارش خبرنگار کافه بورس، براساس مصوبه‌ بورس اوراق بهادار تهران، از امروز(دوشنبه) صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله ارزش آفرین بیدار جهت سرمایه‌‌گذاری در سهام با نماد «ارزش(ARZESH)» در فهرست نرخ‌های بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

مدیر این صندوق، شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار، موسسان آن کارگزاری اقتصاد بیدار و شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار می­باشند. همچنین متولی صندوق موسسه حسابرسی شاخص اندیشان و بازارگردان آن نیز صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی کوشا الگوریتم می باشند.

این صندوق حداکثر 10 میلیون واحد سرمایه‌گذاری خواهد داشت که تعداد 9 میلیون واحد آن به عنوان واحدهای عادی در نظر گرفته شده است.